Atuty osiedla Konstelacja 2E

Atuty osiedla Konstelacja 2E zachęcają do tego, by zakupić w takim miejscu apartament. To mieszkania w pobliżu Krakowa, idealnie umiejscowione. W pobliżu mieszkanie zielonki znajduje się szkoła w Bibicach, przedszkole, a także centrum handlowe w Węgrzycach.

Dlatego to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi. Na stronie podany jest rozkład osiedla, ceny za apartament i od razu można także zrobić rezerwację. Fundamenty każdego z lokali mieszkaniowych są trwałe. Ściany zewnętrzne są właściwie ocieplone, a konstrukcje jakimi są stropy, schody, balkony oraz balustrady wykonano z imponującej jakości materiałów.

Dach zrobiony jest z mocnej płyty betonowej. Jest tutaj też zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe atuty powiązane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, jak i stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy apartament ma potrzebne instalacje, jakie wpływają nie tylko na użyteczność, lecz też i na odczuwany komfort. Każda z działek ogrodzona jest panelami. Udostępnione są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne i światłowód. Ogród jest duży i wyplantowany, czyli można się na nim zrelaksować. Do wyboru są 4 typy mieszkań, jakie mają powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch m2. Wnętrza w dwupoziomowych apartamentach są zaprojektowane w celu stworzenia takiej przestrzeni, na jakiej zależy potencjalnym nabywcom.

Szczególnie, że można korzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper który współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamówić klasyczne, jak i unowocześnione kuchnie marki NOBILIA oraz ATLAS KUCHNIE. Godni zaufania dostawcy to duże ułatwienie i można także zamówić wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. Pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to tylko wybrane z elementów poświadczające o nowoczesności osiedla.

Dodaj komentarz