Biuro adwokatów w stolicy udzielające wsparcia osobom które pobrały kredyt we frankach

Adwokat Urszula Rajkowska prowadzi biuro adwokatów w stolicy pomagające osobom które pobrały kredyt we frankach. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, by rozpocząć współpracę i móc liczyć na pomoc. Na początku odbywa się zabezpieczanie roszczenia, czyli przerwany jest termin przedawnienia, co zabezpiecza kwotę roszczeń. Na etapie darmowej analizy kredytu we frankach początkowo oceniona jest nadpłata, jakiej kredytobiorca już dokonał. Na bazie analiz dotyczących umowy, specjaliści w pozwie dookreślą czy wnoszą o odfrankowienie bądź o unieważnienie.

Patrząc na to że w biurze zatrudnieni są adwokaci mający tytuł mediatora sądowego, można spodziewać się, że będą zajmować się ugodą z bankiem. Kiedy natomiast to nie przyniesie efektów, przygotowany będzie merytoryczny pozew sądowy. Propozycja kancelarii wystosowana jest do: osób z kredytem hipotecznym we frankach szwajcarskich, osób już ze spłaconym kredytem frankowym, przedsiębiorców z kredytem we frankach, a także osób mających chęć zawrzeć ugodę z bankiem.

Najczęściej poprowadzone są sprawy dla klientów, którzy jeszcze będą zmagać się ze spłacaniem. Doświadczeni adwokaci podejmą się również spraw dla osób, które spłaciły kredyt, aczkolwiek od daty spłaty ostatniej raty nie upłynęło więcej niż 10 lat. Sprawy przedsiębiorców są bardziej pokomplikowane, lecz doświadczona kadra radzi sobie z tym znakomicie. Jeżeli natomiast ktoś zgłosi się do adwokatów, bo chciałby zawrzeć ugodę z bankiem, to może oczekiwać na wcześniejsze rzetelne analizy i negocjacje ugody. Odfrankowienie kredytu jest skierowane do osób, które zostały ofiarą nieuczciwych regulacji w umowie.

Kancelaria prawnicza wyspecjalizowana w prowadzeniu spraw związanych z kredytami frankowymi ma duże doświadczenie. Dlatego do każdej z umów z bankiem specjalistka nastawiona jest indywidualnie, analizując wszystkie zapisy. W efekcie pozwy frankowiczów skonstruowane są poprawnie.

Dodaj komentarz