Doskonały trunek na wakacyjną ochłodę – Pina Colada

Idealny trunek na wakacyjną ochłodę to bezsprzecznie Pina Colada. Blog, jaki prezentuje trunki z wszystkich krajów, Tragos Del Mundo jest miejscem, w jakim wobec tego musiał się pojawić ten sposób przygotowania. Pod adresem https://www.tragosdelmundo.cl/pina-colada/ można znaleźć dokładny opis przygotowania Pina Colady oraz zaznajomić się z legendą drinka nad wyraz dobrze wszystkim znanego. piña colada – to nazwa, jakiej nikomu nie trzeba prezentować. To trunek szczególnie znany na Karaibach. Popularność zyskał w pod koniec lat 70. XX wieku, za sprawą piosenki The Pina Colada Song, w wykonaniu Ruperta Holmesa. {Sposób wykonania drinka jest nieskomplikowany. Można go wyszukać na oficjalnej liście trunków International Bartenders Associaton. Będą osoby, które do podstawowego przepisu wlewają nieco więcej Malibu, co uzależnione jest od ich odczuć smakowych.

Niejednokrotnie dodany jest także sok z ananasa, w zastępstwie cząstek owocowych. Składniki konieczne do zrobienia Pina Colady to: 45 ml rumu kokosowego, 45 ml mleka kokosowego, 90 ml soku z ananasa, plus 3 kostki lodu. Przygotowanie Pina Colady nie zajmuje nikomu dużo czasu. Należy bowiem włożyć lód do miksera oraz wlewać konkretne elementy składowe po kolei: rum, mleko kokosowe plus sok z ananasa. Wszystko trzeba zmieszać aż lód nie będzie drobniutko rozdrobniony. Bez pośpiechu wlewa się otrzymany płyn bez pianki do szklanki. I wówczas jest gotowy do wypicia.

Pina Colada to dobry, słodki karaibski koktajl alkoholowy. Przyrządzany z jasnego rumu, należy podawać z lodem, plasterkiem cytryny, a także plasterkiem ananasa. Ciekawsza propozycja wskazuje, że Pina Coladę można podać w wyciętym ananasie. Aby pozyskać aksamitną opcję drinka, wymagane składniki opłaca się umieścić w blenderze. Szczegółowy przepis, umieszczony na stronie Tragos Del Mundo pozwala szybko naszykować najlepszy koktajl alkoholowy na wakacyjną ochłodę.

Dodaj komentarz