Działający mobilnie serwis opon dla samochodów ciężarowych

Działający mobilnie serwis opon dla samochodów ciężarowych Truck Opony s.c. w Poznaniu i w okolicach cieszy się doskonałymi opiniami. Pojazdy z mobilna wulkanizacja tir przyjadą na miejsce podane przez klienta z kompletnym sprzętem. To umożliwia prawidłowy montaż oraz demontaż opon ciężarowych w dowolnym rozmiarze.

Wykonane mogą być także: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, zweryfikowanie ciśnienia w oponach, bądź wyważanie kół zależnie od typu felgi z użyciem metody tradycyjnej lub proszkowej. Wskazana firma rozpoznawalna jest z tego, że oferuje wygodne, sprawne i oszczędne rozwiązanie serwisowe na terenie województwa wielkopolskiego. Zaznajamiając się z opiniami na temat firmy, jakie zamieszczone są na stronie internetowej prędko można dojść do wniosku, że opłaca się korzystać z tych świadczeń.

Dwuosobowy team bardzo dobrze radzi sobie z każdym zleceniem. W sektorze oponiarskim ma on ponad dwudziestoletnie doświadczenie i ciągle się rozwija w związku z czym żadne ze zleceń nie jest skomplikowane. Firma nawiązała współpracę z dużymi hurtowniami a także z producentami opon. Dlatego w każdym przypadku będą założone te opony na jakich będzie zależeć klientowi. Mobilny serwis opon funkcjonuje w trybie 24 h, przez siedem dni w tygodniu, wobec czego jest dostępny dla kierowców zawsze, kiedy oni tego będą potrzebować.

Do wykorzystania pozostają 3 pojazdy serwisowe, przygotowane do obsługiwania większości samochodów ciężarowych poruszających się po polskich autostradach. Poza naprawą firma trudni się również dystrybucją opon do ciężarówek. Są to opony cenionych marek w korzystnej cenie. Specjaliści z podanej firmy odpowiedzą także na wszystkie pytania kierowców, jak i podpowiedzą odnośnie tego, w jaki sposób dbać o opony i co jest znaczące w trakcie naprawy ogumienia dla samochodów ciężarowych. Serwis nie bez przyczyny zalicza się do znanych stowarzyszeń na rynku, ponieważ gwarantuje najwyższe standardy obsługi.

Dodaj komentarz