Gry dla dzieci i rodziców – Simsy

Ci, jacy są wielbicielami przeróżnego rodzaju gier komputerowych z całą pewnością porządnie zdają sobie sprawę z tego, na czym polega gra „The Sims 4”. Jakim sposobem się okazuje, ta kultowa już gra jest popularna na całym globie, chociaż jak przyznaje sam jej twórca, początkowo wcale nie miał takiego założenia. Pierwotnie albowiem gra miała być programem sprzyjającym do projektowania, a poszczególni Simowie mieli konstruować modele do obrazowania ludzi.

Dzisiaj gra „The Sims” jest grą znaną oraz cenioną, wydawaną przez jednostkę Maxis. Jeśli mielibyśmy zaliczyć ją do jakiegoś jednego rodzaju gier komputerowych, byłoby to uciążliwe, właśnie dlatego, iż gra ta wielokrotnie uznawana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Pierwsza część tej znanej gry została wydana w 2000 roku, a do tego czasu sprzedano ją w ponad szesnastu milionach kopii. Co interesujące, gra ta nigdy tak naprawdę nie miała jasno i dokładnie zdefiniowanego celu. Gracz ma do zrealizowania wiele zadań, począwszy od budowy domu aż po prowadzenie życiem pojedynczych Simów – wypróbuj na stronie internetowej the sims 4 download. Zajęcie to bywa nadzwyczaj wciągające z powodu wielu możliwości, jakie daje gra. Nie skłamiemy również, jeśli dodamy, iż gra ta tak naprawdę może ciągnąć się w nieskończoność.

Do najważniejszych zadań każdego gracza należy przede wszystkim wydawanie poleceń stworzonym przez siebie postaciom (osobiście jesteśmy w stanie nadawać im imiona, wybierać kolor skóry czy kolor włosów). Istotne jest wobec tego to, by każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak oraz na wypoczynek czy na spożywanie pojedynczych posiłków. Jeśli gracz notorycznie będzie zapominał o najważniejszych czynnościach, wtedy postacie zachorują, po czym umrą. W tym momencie gra się kończy, jednakże bezsprzecznie możemy wprowadzić do gry całkowicie innowacyjnych Simów, znowuż przez siebie wykreowanych. Gra „The Sims 4”, jak oraz jej następne części zdają się bić wszelkie rekordy popularności, a zawdzięczają to przede wszystkim szerokiemu gronie odbiorców, do jakich gra jest dedykowana. Nie jest ona bo tylko oraz wyłącznie grą typowo żeńską czy typowo męską. Grać są w stanie w nią przedstawiciele obojga płci oraz na pewno wszystkim przypadnie do gustu.

Dodaj komentarz