Innowacyjne generatory ozonu marki Ozon Food

Innowacyjne generatory ozonu od firmy Ozon Food to modele GO – 01 oraz GO – 02. Mogą one zostać dowolnie dopasowane, zależnie od tego, czego potrzebuje dany zleceniodawca. Model GO – 01 został wykonany w myśl tego, czego potrzebuje polski przedsiębiorca.

Doskonała wartość użytkowa w atrakcyjnej cenie to dokładnie to, co motywuje do zakupu generatory ozonu i wskazuje, że dobrze będzie posiadać to urządzenie we własnym przedsiębiorstwie. Ozonatory GO – 01 montuje się na szynie DIN. Posiadają one szybko działające złącza ze stali kwasoodpornej i wydajność 10g/h w wypadku pojedynczego modułu. Intuicyjny panel sterowania umożliwia pracownikom konkretnego zakładu prędko nauczyć się obsługi. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest myślą przyszłości i z tego względu opłaca się na to decydować.

Poszczególne moduły można ze sobą połączyć, co jest nad wyraz praktyczne i sprawdza się w dużych firmach. Prosta instalacja oraz integracja z liniami zleceniodawcy to kolejne walory. Zarządzać generatorem można w sposób zdalny albo przez panel. Obsługiwanie systemu pozwoli danemu właścicielowi firmy posłużyć się znakiem „Bezpieczna Żywność”. Prezentowany ozonatory zrobiony został z mocnych materiałów i z tego względu też można spodziewać się jego dużej żywotności. Każda z instalacji jest zaprojektowana pod potrzeby klienta. W pełni rodzimy produkt przynosi zapewnienie szybkiego serwisu, o ile będzie taka potrzeba, ponieważ nie trzeba oczekiwać na części zagraniczne.

Szczegółowa specyfikacja oraz profil technologiczny modułu podane są na witrynie www. Mocne generatory ozonu Ozon Food to idealne urządzenia. Każdy model można dostosować pod kątem zaprojektowanego systemu, w wybranym miejscu pracy. Indywidualne dostosowanie urządzenia przynosi szybkie rezultaty. Ozon Food dostarcza najlepszą technologię i sprawi, że firma będzie rozwijać się w branży. Mając tego typu ozonatory, nie trzeba poznawać konkretnych technologii.

Dodaj komentarz