Intuicyjna dla użytkowników sieci budowa sklepu www Bamboli

Kategorie produktów umieszczonych w sklepie www Bamboli pozwolą usystematyzować tak duży katalog produktów i od pierwszych chwil wskazują, że ma się kontakt ze sklepem renomowanym. Zamieszczenie produktów w działach jest pomocą dla opiekunów, jacy zamierzają coś zakupić.

Szczególnie, że wszystkie działy są precyzyjnie nazwane. Poszczególne kategorie mają też podkategorie, by móc jeszcze precyzyjniej wybrać produkty takie jak blokady drzwi dla własnego malucha. Katalog produktów rozdzielony jest w działy: akcesoria dla niemowląt, akcesoria dla dzieci, wózki i foteliki, zabawki i sport, ubranka i akcesoria, akcesoria dla rodziców, pokoik, książki i książeczki, urodziny i świętowanie.

Kategorie nazywane są w takim razie tak, żeby od razu można było wiedzieć, co kupi się, gdy będzie zaglądać się do wyznaczonego działu. Akcesoria dla niemowląt podzielone są na: do leżenia i spania, smoczki i akcesoria, do jedzenia i picia, okularki przeciwsłoneczne, gryzaki, lampki i projektory, nianie elektroniczne, oraz do higieny i pielęgnacji. Akcesoria dla dzieci w Bamboli rozdzielone są na: do jedzenia i picia, do leżenia i spania, przydatne w podróży, do higieny i pielęgnacji, maluch w kuchni, smoczki i klipsy do smoczków, bezpieczeństwo, podesty, etui i telefony, do przedszkola i szkoły. Bogata kategoria zabawki i sport obejmuje: przytulanki, zabawki dla niemowląt, maty edukacyjne i do zabawy, inne zabawki drewniane, jeździki i pchacze, bujaczki, zabawki kreatywne, instrumenty muzyczne, zabawki do kąpieli, zabawki plażowe, lalki i akcesoria, zabawki do piaskownicy, zabawki sportowe, samochody i pojazdy, zabawki magnetyczne, lampki do zabawy, zabawki do wózka i fotelika, mała motoryka, pacynki i marionetki, zabawa w ogrodzie, koniki na biegunach, zabawki do ciągnięcia, domki dla lalek, worki i pojemniki na zabawki, huśtawki i drabinki, gry, puzzle i układanki, teatrzyki, telefony, zabawki edukacyjne, zabawa w…, figurki, budynki do zabawy, drewniane domki dla ptaków, edukacja i nauka, drewniane dekoracje do pokoju. Dział ubranka i akcesoria obejmuje: ubranka dla niemowląt, ubranka dla dzieci, wieszaki, akcesoria i ozdoby do włosów, szlafroki, stroje kąpielowe i plażowe, naprasowanki i przypinki, bransoletki, naszyjniki i broszki, paski, szaliki, opaski i bandany.