Lider w wytwarzaniu mierników ozonu: Ozon Food

Szybkie oraz precyzyjne pomiary ozonu w powietrzu są umożliwione, gdy właściciele firm zaopatrują się w czujniki ozonu w powietrzu od firmy Ozon Food. Ozonowanie wnętrz jest coraz częściej zastosowane, zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Nie tylko albowiem odświeży się powietrze, ale przede wszystkim je dezynfekuje. Można pozbyć się z pomieszczenia grzybów, bakterii, pleśni, bądź pozostałych drobnoustrojów, jak i brzydkich aromatów.

Wskazane czujniki pozwolą każdorazowo dobrze oceniać wykorzystanie ozonu. Konsumenci mogą skorzystać również z licznych funkcji dodatkowych. Nad wyraz imponująca precyzja oraz pozyskiwanie informacji bieżących to spore zalety osprzętu marki Ozon Food. Urządzenia o zwartej konstrukcji mają perfekcyjne parametry użytkowe.

Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 ma perfekcyjne właściwości użytkowe. Jego precyzja wpływa na późniejszą wydajność ozonowania i bezpieczeństwo zastosowania. Przede wszystkim nadaje się do małych zakładów przetwórstwa spożywczego. To klient podejmuje decyzję, czy potrzebuje jeden czujnik, czy chciałby mieć ich parę. Dostosowanie do wielu parametrów pracy, imponująca wodoszczelność a także wykonanie z tworzywa sztucznego wykazującego odporność na zniszczenie to walory sprzętu. Ozon Food przeprowadza okresowe przeglądy czujników, żeby klient miał pewność, że są one sprawne.

Mierniki są skalibrowane na indywidualnych zasadach, a jeśli konieczny jest ich serwis, wszystko odbywa się sprawnie. Szczegółowa specyfikacja wyrobu znajduje się na witrynie. Ozon Food oferuje dwa modele: czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 a także czujnik ozonu w powietrzu CO – 01. Każde użycie ozonu domaga się uprzedniego zastosowania czujnika, gdyż skuteczność uzależniona jest od stężenia. Kiedy ozon nie jest kontrolowany, to może stać się gazem szkodliwym dla zdrowia i życia. Jeśli właścicielom firm zależy, aby procesy technologiczne były skuteczne oraz bezpieczne, to muszą sprawdzić ofertę.

Dodaj komentarz