Miej własny styl – sprawdź, kto Tobie pomoże

Egzystujemy w czasach, w których z każdej kwestii zasypywani jesteśmy różnego rodzaju programami i magazynami o modzie. Powszechnej sławy architekci radzą nam, w jaki sposób musimy się ubierać, jakie kolory ze sobą łączyć, by nosić się modnie w nadchodzącym sezonie.

Jednak nie każdy podąża za globalnymi trendami, tłumacząc się tym, że pragnie mieć swój własny styl i nikt nie będzie mu niczego dyktować. Za nic ma rady w największym stopniu znanych projektantów czy innych znawców od mody. Chce być na przekór modowym kierunkom i nikt nie zmusi go (albo częściej jej) do kupna najmodniejszego w tym sezonie swetra czy spodni.

Posiadanie własnego stylu jest wybitnie istotne i nie musimy bez reszty ufać temu, co pokazują modelki na wybiegach. Nie każdy będzie wyglądał atrakcyjnie w portkach-rurkach, obcisłej bluzce czy jaskrawym golfie. Musimy umieć wybrać optymalne dla nas kroje, spośród mnóstwa dostępnych na rynku fasonów. Uparte podążanie za światowymi, ważnymi trendami modowymi jest objawem snobizmu oraz może się dla nas kiepsko skończyć, gdy za wszelką cenę będziemy pragnęli założyć na siebie coś, w czym tak de facto wyglądamy potwornie, jednakowoż cóż z tego, skoro jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor czy krój. Pamiętajmy, że najważniejsze jest bycie innowacyjnym, a nie ślepe podążanie za modą. Należałoby jest odnaleźć swój własny, niepowtarzalny styl. Nie od dziś wiadomo, że to panie przywiązują pokaźniejszą uwagę do spraw związanych z modą.

Jakim sposobem w tym wypadku zachowują się faceci? Sprawa jest dość karkołomna. Zdecydowana większa część panów w ogóle nie interesuję się trendami modowymi. Kupują to, co akurat wpadnie im w oko oraz nie zastanawiają się nad tym, czy odpowiednio wyglądają akurat w tego typu spodniach czy koszuli. Spędzają niezwykle mało czasu w sklepach, nie lubią przymierzać ubrań. Najchętniej weszliby do pierwszego-lepszego butiku i kupili tam wszelkie wymagane im rzeczy. Zupełną abstrakcją dla nich jest łączenie ze sobą kolorów. Po więcej rad serdecznie zapraszamy na stronę internetową Stylistka – to idealny wybór dla każdego.

Dodaj komentarz