Modernistycznie zaprojektowane stoliki kawowe

Praktyczne oraz stylowe ławy rozkładane wykonuje firma MATO design z wysokiej jakości surowców. Ławy rozkładane w wysokim połysku perfekcyjnie podkreślą design wnętrza, w jakim będą umieszczone. Nie mają dużych rozmiarów, wobec czego można je wykorzystywać w pomieszczeniach nieco mniejszych. Można je z kolei rozkładać, kiedy przyjdą do nas przyjaciele.

Funkcjonalne elementy umeblowania takie jak ławy wysoki połysk standardowo mogą w takim razie spełnić rolę stolika kawowego, a podczas spotkania ze znajomymi lub na mniejszych imprezach domowych dają opcję rozłożenia blatu, żeby zyskać maksymalny komfort. Ławy rozłożone z podanej oferty uchodzą za elementy umeblowania uniwersalne. Z jednej strony, o ile ktokolwiek posiada dużą przestrzeń ze względu na salon połączony z częścią jadalną, staną się funkcjonalnym meblem w centrum pokoju dziennego. Z drugiej, w przypadku mniejszej przestrzeni ława rozłożona okaże się użytecznym meblem. Nie zajmie dużo miejsca, a może przydać się wówczas, gdy będzie konieczność wykorzystania dużego blatu. Stonowane wybarwienie ław powoduje, że bez trudu dopasują się one do każdego wnętrza. Tym bardziej zaś sprawdzą się w pomieszczeniach zaaranżowanych w odwołaniu do stylu skandynawskiego.

Wyjątkową uwagę w zaprezentowanych ławach zwróci wysoki połysk, wynikający z wykonania z płyty akrylowej Senosan 1800TopX. Blat każdej ławy uposażony jest w kulkowe synchroniczne prowadnice, upraszczające jego rozłożenie. Jako, że wkładka wydłużająca umieszczona jest pod blatem stołu, zwykle salon będzie wyglądać stylowo. Na witrynie MATO design można zaznajomić się z: wymiarami, opisem, kolorystyką, a także szczegółami dotyczącymi kupna zaprezentowanych ław. Poza ławą, dobrze będzie także sprawdzać stoliki kawowe tej marki. Udostępnione są one w długości blatów od 90 do 120 centymetrów oraz mają różne wysokości. Znaczy to, że klient ławę dopasuje ją do konkretnych wnętrz oraz do posiadanych upodobań.

Dodaj komentarz