Modne oraz nietuzinkowe szarości oraz inne kolory

Modne oraz nietuzinkowe szarości oraz inne kolory

Niemało Polek nieraz narzeka, że w okresie jesienno-zimowym trudno jest w sklepach odzieżowych odkryć coś, co nie byłoby utrzymane w kolorystyce szaro-burej. Z pewnością to ma gigantyczny wpływ na przeświadczenie, że szary to jeden z najchętniej wybieranych przez Polskie kobiety kolorów ubrań zimowych. Być może chodzi jednakże o to, że przeciętna Polka nie ma innej dyspozycji, jak zaopatrzyć się w ubrania w kolorze szarym? Na szczęście w tym sezonie ma obowiązek to przestać być kłopot, albowiem w kolekcjach opisanych przez najogromniejsze domy mody pojawiły się szarości. Przy czym od razu naznaczyć wypada, że pomimo tak nieatrakcyjnego w gruncie rzeczy odcienia, kolekcje te wcale nie są nudne. A to za sprawą tego, że występują na ubraniach, które mają efektowne kroje i łączą w sobie różne faktury oraz materiały. W nadciągającym sezonie wolno ubrać się w takim razie w popielaty tweedowy kombinezon, bezsprzecznie przewiązany w talii, żeby zaakcentować kobiecą figurę, gruby wełniany popielaty sweter, z motywem gigantycznej kratki lub wrażliwą szarą pierwszorzędną sukienkę.

Szare są również płaszcze i nakrycia głowy. Naturalnie szarość pełnego stroju przełamać można kolorowym dodatkiem, a do popielatego pasuje jakkolwiek każda inna barwa, jednak tym wraz projektanci postawili na monochromatyczność. Niebieski to według niektórych kolor symbolizujący smutek. Aczkolwiek najnowsze kolekcje, jakie projektanci przedstawili na nadchodzący, jesienno-zimowy sezon dowodzą, że barwa niebieska pod żadnym pozorem nie musi być boleściwa, ani nostalgiczna – oto Uniqueyou zobacz więcej.

Ani nudna. Bo okazuje się, że w nadchodzących miesiącach to naturalnie niebieski będzie rządził na wybiegach oraz w naszych szafach. W tym kolorze ubierać można wszystko: koszule, spodnie, bluzki, swetry, sukienki wieczorowe i eleganckie ciuchy. Bo oraz sam kolor jest uniwersalny. Przy czym zaznaczyć tutaj należy, że jego odcień nie ma znaczenia. Wolno w następstwie tego zaopatrzyć się w rzeczy błękitne, chabrowe, granatowe, indygo, ultramaryna itd. Istotne jest jedynie żeby cały strój był niebieski.

Odstępstwo można zrobić wyłącznie dla czarnych dodatków, jakie perfekcyjnie komponują się z każdym odcieniem blue oraz dodają całemu strojowi elegancji oraz pewnej tajemniczości. Wobec tego wobec tego, jeśli ktoś nosi się z zamiarem uzupełnienia swojej garderoby o nowinki modowe, w pierwszej kolejności powinien zaopatrzyć się w coś niebieskiego. Albo uczynić, czy w szafie nie ma już czegoś zapomnianego w tym kolorze oraz spowodować, że rzecz ta w nadchodzącym czasie otrzyma nowatorskie życie i stanie się jednym ze sztandarowych elementów codziennego stroju.