Najlepsze hulajnogi elektryczne do kupienia w 2021 r

W chwili pisania tego tekstu, pomimo rekordowej sprzedaży, hulajnogi elektryczne pozostają nielegalne do jazdy w dowolnym miejscu w Wielkiej Brytanii, z wyjątkiem prywatnych gruntów. Po tym, jak naród został poinformowany, aby wrócić do pracy ALE aby uniknąć transportu publicznego, Sekretarz Transportu ujawnił, że plany oceny wykorzystania hulajnóg elektrycznych zostały przyspieszone do czerwca 2020 roku. Pierwotnie próba „rewolucji transportowej” miała być w czterech regionach, ale to zostało zdementowane, bo jest w całym kraju, choć warto podkreślić, że te początkowe próby są dla systemów wynajmu, a nie dla prywatnych hulajnóg.


Stosunkowo bezpieczny, bez emisyjny i niezwykle wygodny sposób podróżowania. Hulajnogi elektryczne mogą być wykorzystywane przez szeroki przekrój populacji, którzy mogą nie być w stanie jeździć na rowerze, i będzie zmniejszyć liczbę samochodów na drogach, zmniejszając zanieczyszczenie powietrza. Więc biorąc to wszystko pod uwagę, mamy duże nadzieje na legalizację prywatnych wkrótce.
Jaka jest najlepsza hulajnoga elektryczna w 2021 roku?

Xiaomi’s M365 Pro to najlepsza obecnie e-hulajnoga, dzięki połączeniu dużej pojemności baterii, imponującego zasięgu i zarządzania energią. Jest wygodna w jeździe, a łączność z aplikacją oferuje świetny wgląd kierowcy. Zobacz Xiaomi M365 Pro, bo to najlepsza dostępna e-hulajnoga z oferty firmy Xiaomi. Posiada imponujące funkcje, ma daleki zasięg i moc, plus wygoda posiadania wymiennej baterii szczeliny w kolumnie kierownicy.
Zobacz Turboant X7 Pro na Turboant Najlepszym e-hulajnogą na długie dojazdy do pracy jest bestia, Ninebot MAX G30 (659 zł). Jest ciężki, ale może przejechać 65 km (40 mil), mrucząc po ulicach miasta i zjadając wzgórza.
Xiaomi M365 Pro

Zasięg: 27 mil (45 km) | Prędkość: 15,5 mph | Czas ładowania: 5 godzin | Waga: 14,2 kg Oryginalny M365 był przełomem w grze dla fanów hulajnóg elektrycznych, szczycąc się eleganckim wyglądem, przyzwoitym zasięgiem i niewygórowaną ceną, ale po kilku latach dominacji na światowym rynku Xiaomi zmodernizowało go i M365 Pro (599 funtów) może się teraz pochwalić większą mocą, lepszym zasięgiem i wygodniejszą jazdą. To kosztuje trochę więcej, ale dodatkowe jest więcej niż warte, jeśli planujesz używać go do codziennych dojazdów.


Silnik został również zmodernizowany z 250W do 300W, aby zapewnić lepszą zdolność do wspinaczki, co w praktyce oznacza, że nie będzie szlifować do zatrzymania w połowie drogi, choć będzie można oglądać drenaż baterii, jeśli idziesz pod górę na więcej niż kilkaset metrów.

Oczywiście, nie spodziewalibyśmy się, że trafi swoją maksymalną prędkość 15mph pod górę, ale nie ma żadnych problemów w trybie Speed, gdzie niewielkie nachylenie dostał nas bliżej 20mph, zanim nadrzędny kopie i spowalnia nas ponownie. Jest to super zabawa prędkość do rejsu, ale jeśli chcesz M365 Pro wycisnąć więcej niż 25 mil na jednym ładowaniu, trzeba będzie spędzić dużo czasu przy użyciu trybu Eco, który kończy się na 15 km / h (9,3 mph) i tryb jazdy, 20 km / h (12,4 mph).


Prowadzony rozsądnie jednak i będziesz zachwycony z rozszerzonego zakresu oferowanego przez 12800mAh/474Wh baterii, chociaż mięśnie nóg i dolnej części pleców będzie krzyczeć przez koniec i pamiętaj, aby podłączyć go do prądu, ponieważ zajmie to większość dnia, aby w pełni naładować. Pomimo sprytnego mechanizmu składania, przy wadze 14,2 kg jest po prostu zbyt ciężka, aby nosić ją dłużej niż kilka minut, ale jest imponująco zbudowana i z dużym pokładem 45 x 15 cm jest znacznie wygodniejsza do jazdy niż większość.


Podobnie jak w przypadku wszystkich innych projektów, które testowaliśmy, nie ma sposobu, aby łańcuch hulajnogi się jak rower, ale aplikacja pozwala unieruchomić koła i alarm M356 Pro.


Turboant X7 Pro

Zasięg: 30 mil | Prędkość: 20mph | Czas ładowania: 6h | Waga: 15kg Dzięki atrakcyjnej cenie i stylowemu wyglądowi, niedawno zmodernizowany Turboant X7 Pro (420$) wygląda tak samo zachęcająco jak Xiaomi M365, a dzięki wyjmowanej baterii i mocy 350W, która może obsłużyć rowerzystów ważących do 275lbs (124kg), jest to wszechstronna opcja dla osób o większej masie ciała dojeżdżających do pracy.

Oparta na składanej ramie ze stopu aluminium, wyjątkowo gruba kolumna kierownicy zaczepia się o tylną osłonę przeciwbłotną, tworząc uchwyt do (stosunkowo) łatwego przenoszenia, ale przy wadze 15 kg twoje duże kości będą musiały być pokryte mięśniami, jeśli planujesz nosić go dłużej niż kilka minut. Jednak dzięki bardzo dużym, 10-calowym, bezdętkowym oponom pneumatycznym, które zapewniają doskonałą amortyzację na asfalcie, jazda jest naprawdę płynna, a dzięki możliwości napompowania, możesz dostosować ciśnienie do nawierzchni, z której najczęściej korzystasz.

W oryginalnym modelu Turboant X7 bateria była umieszczona w górnej części kierownicy, co zapewniało elegancki wygląd, ale dodatkowa pojemność i zasięg nowszej, większej baterii oznacza, że jest ona teraz umieszczona nieszkodliwie, ale nie tak ładnie na wsporniku kierownicy.

Możesz również podłączyć hulajnogę bezpośrednio do sieci, ale my doceniamy możliwość zabrania baterii do środka i pozostawienia brudnej hulajnogi na zewnątrz. Moc 350W pozostaje taka sama jak w oryginale, ale zasięg X7 Pro zwiększył się prawie dwukrotnie, do imponujących 30 mil.

Nie jesteśmy gotowi stać na hulajnodze przez 30 mil, aby przetestować tę statystykę (14 cm szerokości podnóżka jest nieco wąskie dla komfortu na długich dystansach), ale w ciągu tygodnia pracy nasz czterokilometrowy dojazd do pracy (w jedną stronę całkowicie pod górę) nie wymagał ładowania.

Zobacz http://www.prawnik-online.eu/zobacz-gdzie-mozesz-jezdzic-hulajnoga-elektryczna-i-uniknij-mandatu,3,5827.html

Dodaj komentarz