Najlepszej jakości kosmetyki – naturalne oraz skuteczne

Zamykają zmarszczki, unoszą policzki, zagęszczają rzęsy. Preparaty poprawiające urodę przyrzekają cuda. Wśród najnowszych składników kosmetycznych wybitnie łatwo wolno się pogubić. Probiotyki, beta – glukan to wyłącznie niektóre substancje, które mają wywołać przełom w pielęgnacji. Jedne umieją pobudzić geny młodości znajdujące się w skórze, inne bronią przed podrażnieniami oraz starzeniem się czy też odświeżają jak piling u dermatologa. Na w najwyższym stopniu zaawansowane technologicznie preparaty wypada wydać nawet kilkaset złotych, lecz za to efekty są zadziwiające… Najwięcej nowin w drogeriach pojawia się na półce z kremami do twarzy. Jednym z ostatnich odkryć są probiotyki – wypróbuj żel pod prysznic. Te dobroczynne bakterie użytkowane były dotychczas w głównej mierze w lekarstwach.

Okazało się jednakże, że równie przyzwoicie jak na organizm, działają one na skórę, głównie wrażliwą i mocno wysuszoną. Umacniają jej bakteryjną obronę, to naturalnie dzięki czemu zapobiegają podrażnieniom oraz dopisują regeneracji. Jako pierwsza ich nowatorskie działanie wykorzystała firma sklep z kosmetykami. Skonstruowała ona doustne kapsułki, które pozwalają w walce z łupieżem. Aktualnie probiotyki odszukać wolno też w kremach oraz balsamach.

Dermatolodzy wyszukują również w przyrodzie substancji, jakie mogłyby wstrzymać proces starzenia się. W ostatnim czasie uważniej zajęli się pro – retinolem, zwanym również, jako prowitamina A. Po wniknięciu w głąb skóry zmienia się ona w retinol i działa jak on. Spłyca zmarszczki, zmniejsza przebarwienia i zwalcza trądzik. Pro – retinol jest bezpieczniejszy dla cery oraz nie podrażnia jej, wskutek tego ma szansę prawidłowiej na nią zadziałać.

Gdy zauważymy, wobec tego na twarzy pierwsze fałdy, inaczej utratę jędrności, warto sięgnąć po krem z tym składnikiem. Następnym przebojem, jaki występuje w naturze są roślinne komórki macierzyste, jakie sprzyjają regeneracji skóry i jej wolnemu starzeniu się – uprzejmie zapraszamy na kosmetyki dla mężczyzn. Albowiem coraz więcej osób ma wrażliwą skórę, naukowcy wyszukują składników, które łagodzą podrażnienia oraz odmładzają ją. W tym celu sięgają po substancje przetestowane w medycynie. Jednym z nich jest preparat, który dotąd stosowany był na podrażnienia, dzisiaj używa się go w kremach, które nienagannie odżywiają skórę.

Dodaj komentarz