Nowoczesne samozaładowcze wózki paletowe MDE – Lifts

Nowoczesne samozaładowcze wózki paletowe MDE – Lifts to najlepsza opcja zastępcza dla wind załadowczych na rynku. MDE – Lifts Mikołaj Doering to marka proponująca półautomatyczny wózek podnośnikowy jaki można używać na dowolnych samochodach w wyznaczonej flocie. Jedno urządzenie jakie pracuje na licznych pojazdach to idealne rozwiązanie, zastępujące klasyczne paleciaki.

Także wówczas, kiedy samochód ma awarię, wózek stale pracuje. Zrobienie użytku z niego redukuje także koszty paliwa. Na witrynie www firmy podane są precyzyjnie dane wózka, co pozwala znacznie bardziej przekonać się do słuszności takiego wyjścia.

Potencjalni nabywcy mogą sprawdzić: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, ilość cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową, jak i sposób ładowania. Kolejno mogą zamówić wózek internetowo albo zadzwonić do siedziby firmy celem podania niezbędnych szczegółów.

Precyzyjna specyfikacja wózka też jest uwzględniona oraz obejmuje: model wózka, jego budowę a także wymiary konstrukcyjne.

Firma dynamicznie rozwija się na rynku wyposażenia transportu i magazynu, a więc można spodziewać się, że zaprezentowany produkt będzie wyróżniała wysoka jakość użytkowa. Z uwagi na to, że specjaliści o wózkach paletowych wiedzą wszystko, zawsze udzielają porad kupującym co do tego, jak z nich najlepiej skorzystać.

Projekt wózków jest stale udoskonalany, gdyż razem z długoletnim doświadczeniem specjaliści poznali kłopoty użytkowników w czasie załadunku oraz rozładunku towaru. Kupujący dokonując zakupów w takim miejscu wiedzą, że nabywają nowy sprzęt z gwarancją serwisową.

Serwis zrealizowany jest w autoryzowanym salonie MDE – Lifts. Przedsiębiorcy, jacy do tej pory zdecydowali się na kupno w podanej firmie mają powody jedynie do usatysfakcjonowania. Na witrynie można zobaczyć ich opinie oraz zamówić prezentację wózka. Warto też sprawdzać cenę, gdyż regularnie udostępniane są promocje.

Dodaj komentarz