Nowocześnie zaprojektowane elektrobębny wyznaczone do realizowania zadań lżejszych

Innowacyjnie zaprojektowane elektrobębny dedykowane do wykonywania czynności lekkich proponuje dystrybutor Hard – met. Jest to dystrybutor licznych sprawdzonych wytwórców, a więc można oczekiwać, że propozycja z takiego obszaru będzie doskonale przygotowana.

Zaprezentowane pod linkiem elektrobebny hard-met.pl dedykowane są do transportowania lekkich i często pakowanych już produktów. Często działają one na taśmach przenośnikowych. Ich szczelna powłoka sprawia, że elementy te nad wyraz dobrze sprawdzają się w transportowaniu takich materiałów, jakie domagają się zachowania czystości. Wskazane elektrobębny można w takim razie wykorzystywać w licznych dziedzinach przemysłu. Jako wydajny element taśm przenośnikowych mogą osiągać nawet 98% sprawnego działania. Wynika to z projektu elektrobębnów, gwarantujących niższe straty związane z tarciem. Elektrobębny wykazują stopień ochrony IP66 i IP67, co wskazuje iż będą uodpornione na wpływ elementów takich jak: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, bądź tłuszcze. Ze względu na to, że oferowane elektrobębny są zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, nie zajmują nazbyt sporo miejsca.

Z tego powodu, jeśli ktokolwiek w magazynie nie ma zbyt wiele przestrzeni, to zaprezentowane elementy będą dla niego dobrym rozwiązaniem. Jedynym elementem, jaki będzie wystawać poza obudowę jest bowiem puszka elektryczna lub przewód. Zwarta konstrukcja elektrobębnów sprzedawanych w Hard – met eliminuje również konieczność dokupienia innych elementów. Elektrobębny można myć pod ciśnieniem i nie obawiać ich zniszczenia. Bardzo dobrze będą nadawały się do przemysłu spożywczego, ze względu na wykonanie ze stali nierdzewnej albo kwasoodpornej. Klient w czasie składania zamówienia może spersonalizować typ pokrycia elektrobębna, żeby mieć pewność, że nie ulegnie zniszczeniu on w takich okolicznościach, w jakich będzie wykorzystywany. Zależnie od wymagań, jak i budżetu, elektrobębny mogą zostać wykonane z przekładniami polimerowymi, aluminiowymi albo stalowymi. Katalogi produktów dostępne są na stronie dystrybutora.

Dodaj komentarz