Obsługa przedsiębiorstw w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek

Iwona Cebo – Kubiczek prowadzi w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w jakiej można korzystać z usług odnoszących się do wszystkich dziedzin prawa. Można wobec tego korzystać ze wsparcia specjalistki, gdy nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, albo edukacji lub szkolnictwa. Indywidualne podejście oraz pasja adwokatki sprawiają, że w dyscyplinie adwokat sprawy karne dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. Głównie, jest ona doceniana za efektywność w poradnictwie i w rozwiązaniu prawnych zagadnień. Propozycja usług wystosowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Obsługa prawna poza doradztwem obejmuje reprezentację klientów przed sądami administracyjnymi a także przed organami administracyjnymi.

Doskonała znajomość dziedzin prawnych oraz dwudziestoletnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich świetnie reprezentowała. Co znaczące, jej kancelaria nawiązuje współpracę również z renomowanymi kancelariami z całego świata, dlatego kiedy jakąś sprawę trzeba rozwiązywać poza granicami kraju, to również Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomóc. Klienci indywidualni, którzy zgłaszają się do tej kancelarii mogą oczekiwać na: poradnictwo prawne, wsparcie w przygotowniu treści wielu umów, pozwów oraz pozostałych pism procesowych.

W głównej mierze, klienci korzystają w tym punkcie z pomocy w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, a także w obrębie przyznawania odszkodowań i windykacji należności. Prawo karne i prawo administracyjne to następne dziedziny, w jakich można oczekiwać na wsparcie specjalistki. Ponadto, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek może pomóc w: przygotowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, poradnictwie w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. Jeżeli jest taka potrzeba, to w imieniu interesantów weźmie udział w negocjacjach różnego typu i będzie reprezentować interesantów na wokandzie sądowej.