Oferta agencji Made by Dziwak, ukierunkowana na utworzenie atrakcyjnego wizerunku określonych firm

Zaangażowane ukierunkowanie do stworzenia profilu firm z dowolnych dziedzin sprawiło, że agencja kreatywna Made by Dziwak może od dekady chwalić się sporym uznaniem i zaufaniem po stronie klientów. Wystarczy zaznajomić się z dotychczasowymi projektami firmy na jej stronie online, by się o tym przekonać. Na witrynie firmy zlecenia rozdzielone są według działów, wobec czego można zdecydować, czy chciałoby się korzystać z jednej opcji, bądź z kilku usług.

Projekty logo – wszystko wykonane jest wzorowo. Z tego powodu klienci zazwyczaj zdecydowani są na to, by eksperci zajęli się całościowo stworzeniem harmonijnego wizerunku dla ich interesu. Zleceniodawcy mogą skorzystać ze świadczeń w obrębie dyscyplin: logo, materiały reklamowe, witryny online, fotografia biznesowa i druk. Dodatkowo, na witryny zleceniodawców opracowane są angażujące teksty.

Logo to najważniejszy składnik każdej firmy, wobec czego specjaliści z Made by Dziwak troszczą się o to, żeby było ono unikalne. Zleceniodawca dostaje 3 propozycje do wybrania, w wersji kolorowej oraz achromatycznej. Dostaje także ikonę do strony. Komplet plików zawiera logo wektorowe do wydrukowania i dedykowane do Internetu. Klienci otrzymują także plik materiałów promocyjnych: wizytówki, papier firmowy, teczkę firmową, koperty, folder, ulotki, ofertę, jak i grafiki do social mediów.

Przygotowane materiały będą dla przedsiębiorcy wydrukowane na wysokogatunkowym papierze. O tym, jaki będzie ich nakład zadecyduje zleceniodawca. Natomiast, zrobiona dla niego strona www będzie jego wizytówką w Internecie a także będzie przystosowana do reguł www. Odnosi się to też do świadczeń związanych z posiadaniem sklepu online. Wszystkiego dopełni fotografia firmy. To wskazuje, że oferta agencji Made by Dziwak ukierunkowana jest na tworzenie atrakcyjnego obrazu konkretnych firm jest kompleksowa. Każdy, kto chce korzystać z usług, powinien zaznajomić się z profilem działalności agencji.

Dodaj komentarz