Ozon Food: ogromna szansa dla przedsiębiorców z branży spożywczej

Walory wynikające z wykorzystania generatorów ozonu produkowanych przez przedsiębiorstwo Ozon Food są liczne. Przede wszystkim, można spodziewać się, że jedzenie będzie świeże i zdrowe. Zauważą to też konsumenci. Wykorzystanie ozonowania wpływa też na prostszą dezynfekcję. Można z wykorzystaniem ozonatory prosto oraz prędzej czyścić opakowania, butelki, nakrętki, różne powierzchnie, jak i elementy linii produkcyjnej.

Przedsiębiorcy mogą spodziewać się, że wykorzystanie wody będzie niższe aż o 60%. Stosując generatory nie korzysta się ze preparatów chemicznych, co przekłada się też na ekologiczność. Sprawdzając rozwiązania przedsiębiorstwa oraz dotychczasowe rekomendacje można nabrać przekonania, że okaże się to idealny sposób na progres swojej firmy oraz pozyskanie przewagi nad konkurencją.

Poza wskazanymi zastosowaniami przedłożonymi przez Ozon Food można decydować się na indywidualne zastosowania. Wystarczy zaprezentować pracownikom firmy własne wymagania, a oni będą zajmować się zrobieniem indywidualnego systemu z cząsteczkami O3. Indywidualnie opracowane systemy ozonowania będą w pełni dostosowane do wybranego zakładu. To przełoży się w konkretnej firmie na większą liczbę kontrahentów i na jej renomę. Zmniejszone są koszty w znaczących obszarach do jakich zaliczają się: produkcja, magazynowanie, transport oraz zachowanie linii.

Przyjazne środowisku podejście oraz nowoczesność również procentują. Obszary, w jakich mogą zostać stosowane generatory to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz indywidualne wykorzystanie. Przykładowo, przemysłowa woda ozonowana gwarantuje maksymalną świeżość produktów spożywczych. Mycie jedzenia wodą z ozonem wydłuża świeżość wyrobów spożywczych oraz może przeciwdziałać powstawaniu bakterii i pozostałych drobnoustrojów. Jedzenie będzie miało doskonały wygląd i aromat. Dzięki Ozon Food rodzimy przemysł spożywczy staje się bardziej innowacyjny, konkurencyjny i przyjazny ekologii.

Dodaj komentarz