Profesjonalna marka oferująca szkolenia w Warszawie, w Krakowie jak i kursy zdalne

Bogata propozycja kursów, przeprowadzanych w Imperium Szkoleniowym zawiera kursy stacjonarne w Krakowie jak i w stolicy, a także kursy w formie distance learning. Kursanci mają do wyboru szkolenia takie jak: MS Excell, MS Office, kursy z obsługi baz danych, szkolenia z obsługiwania programów graficznych, szkolenia z programowania, kursy z tworzenia stron internetowych, szkolenia z Business Inteligennce, szkolenia z bezpieczeństwa informacji IT, szkolenia ze zwinnej metodyki, albo też szkolenia z modelowania procesów biznesowych. W obrębie nauczania online udostępnione są kursy: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Przedsiębiorcy bardzo często decydują się też na udział w kursach zamkniętych. W Imperium Szkoleniowym przygotowywane są w dodatku kursy w formie jednoosobowych warsztatów. Każdorazowo zasięg konsultacji jest osobiście omawiany przez nauczyciela z klientem. Specjalnym obszarem w ofercie są kursy niestandardowe. Mogą one się odbyć w firmie zamawiającego.

Z chęcią korzystają z tego klienci, którzy mają w konkretnym czasie w swojej firmie wdrażane specjalne oprogramowanie. Kursy Imperium Szkoleniowego w pełni odpowiadają na zapotrzebowanie rynku dotyczącego przeprowadzania kursów IT w przejrzystej formie. Dostępne szkolenia prowadzą tylko umiejętni instruktorzy, mający tytuł MCT oraz MOS. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują dyplomy ukończenia szkolenia. Są one udostępnione w języku polskim oraz angielskim.

Kursy przygotowane są na dowolnym etapie wiedzy kursantów, a na życzenie klientów mogą zostać przygotowane indywidualnie. Do cenionych szkoleń wliczają się: MS Teams, MS Excel, jak i MS Project. Na witrynie internetowej firmy https://imperiumszkoleniowe.pl/kategoria-kursow/e-learning-excel/ można zapoznać się z dokładnym opisem określonych kursów, zobaczyć jaka jest ich cena oraz ile czasu należy na nie poświęcić. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup kursu w formie e – learning to otrzyma: dostępność do lekcji z bazowymi wiadomościami na temat użyteczności programów a także do czytelnych video z instruktażami.