Rzetelna firma budowlana z Bielska Białej

Firma budowlana oferująca domy w Bielsku Białej oferująca nowe domy w Lipowej, czyli Locus Home, jest firmą jakiej ofertę bez wątpienia opłaca się sprawdzić. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika polecana jest dla rodzin z dziećmi. Składa się z trzech domów w zabudowie bliźniaczej. To osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej mającej od 65 metrów kwadratowych do dziewięćdziesięciu trzech m2. Z tego względu każdy może wyszukać lipowa dom na sprzedaż dopasowany do własnych wymagań.

Dużym atutem dla osób ceniących naturę jest widok na Skrzyczne. Umiejscowienie osiedla zachęca bez wątpienia do aktywności na świeżym powietrzu. Pobliskie tereny są bardzo dobre na: spacery, nordic walking lub jazdę na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla zaledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Domy na nowym osiedlu są energooszczędne, co zapewnia niskie kwoty za ogrzewanie w zimie. Budynki wzniesione są w technice tradycyjnej murowanej, z materiałów, jakie zapewniają perfekcyjną izolację cieplną i akustyczną.

Oddzielone płotem domy gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom. W okolicy ulokowane są ważne punkty usługowe i oświatowe: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola a także restauracje. Osiedle znajdujące się przy ulicy Romantycznej jest szczegółowo opisane na stronie firmy. W tym miejscu można również zapoznać się z mapami, szczegółowym projektem oraz ceną domów. Jeśli kogokolwiek interesuje dom w innych miejscowościach, to wystarczy, że skontaktuje się z Locus Home. Locus Home cechują spore standardy w zakresie budowa domów bielsko, dla, kontrahenta przystosowanych do stanu pod klucz. Opłaca się wobec tego ekspertom z tego miejsca ufać. Jeśli ktoś poszukuje domu w Beskidach, to wskazana propozycja z pewnością zrobi na nim świetne wrażenie.