Sklep oferujący szeroki asortyment z zakresu bhp

TENDER PLUS to sklep mający do zaoferowania szeroki asortyment z obszaru bhp. Wszystkie produkty podzielone są w kategoriach, dlatego nikt nie ma problemu z tym, żeby znaleźć to, co niezbędne jest mu do bezpiecznego realizowania zobowiązań w przedsiębiorstwie. Kategorie asortymentu to: odzież robocza i buty robocze, odzież ochronna specjalistyczna, odzież gastronomiczna, sprzęt i artykuły bhp. W oddzielnej kategorii umieszczone są również towary w promocji, do jakich zaliczają się bluza odblaskowa, żeby każdy miał okazję dobrać asortyment w korzystnej cenie. Odnosząc się do bieżącego zapotrzebowania konsumentów powstała też podkategoria: koronawirus. Można w tym dziale zaopatrywać się w: półmaski, gogle i osłony, kombinezony i fartuchy, maski i pochłaniacze, rękawice a także w środki do dezynfekcji.

Kupujący, którzy myślą o tym, co nabywać, mogą liczyć na podpowiedzi specjalistów bhp, pracujących w takim punkcie sprzedaży. Jeżeli ktokolwiek wobec tego potrzebuje skompletować ubrania i akcesoria dla podwładnych, to w tym miejscu będzie to umożliwione. Specjaliści z TENDER PLUS udzielą podpowiedzi, co dopasować do charakterystyki konkretnej profesji. Udostępnione produkty spełniają zarówno polskie, jak i zagraniczne wymagania odnoszące się do ubioru oraz sprzętu pracowników.

Dlatego można mieć pewność ich imponującej jakości, sprawnego działania i bezpieczeństwa w czasie wykorzystania. Wystarczy wskazać ekspertom stanowiska pracy, a oni dookreślą elementy ubioru potrzebne do wykonywania pracy każdego dnia. Poza sklepem internetowym, u wspomnianego dystrybutora można również robić zakupy w sklepach stacjonarnych na terenie województwa małopolskiego. Ze względu na to, że firma ma bardzo dobre relacje z wytwórcami odzieży roboczej oraz specjalistycznej, można oczekiwać na indywidualną wycenę w wypadku większych zakupów. To wyjątkowo korzystne dla kupujących. Ubrania robocze i specjalistyczne, jakie kupuje się w TENDER PLUS wyróżnia: wytrzymałość, uodpornienie na przetarcia, ergonomiczny fason, funkcjonalność oraz design jednocześnie.

Dodaj komentarz