Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu

Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu zarządzany jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjęci są chorzy z chorobami jakimi są: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnostyka, a o ile to konieczne, pacjenci poddani są specjalistycznemu leczeniu, również chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddawać zaprezentowany jest na stronie gabinetu.

Można przeczytać, jak przebiega biopsja fuzyjna, sprawdzić dane kontaktowe oraz zarejestrować się na pierwszą wizytę. Lekarz realizuje kompletny zakres terapii schorzeń układu moczowego i męskich narządów płciowych. Pełna diagnoza rozszerzona jest zawsze o badanie ultrasonograficzne. Zabiegi oraz operacje, jakie są wykonywane w tym miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej oraz biopsja fuzyjna. Specjalista urologii ma doskonałe wykształcenie i ciągle kształci się w kierunku, jaki reprezentuje.

Można w takim razie oczekiwać, że świadczenia medyczne będzie wykonywać na najwyższym poziomie. Cechuje go także spersonalizowane podejście do wszystkich pacjentów. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków lekarskich zaznajamia się z historią choroby danej osoby.

Holistyczne nastawienie sprawia, że pacjenci szybciej dochodzą do zdrowia lub łagodniej przechodzą objawy schorzenia. W trakcie długoletniej praktyki klinicznej udoskonalił techniki operacyjne, zarówno laparoskopowe, jak i tradycyjne. Odbył także kurs z obszaru ultrasonografii w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To lekarz, jakiemu można w 100% zaufać.

Dodaj komentarz