Sposoby na odkurzanie, które przyspieszają mycie podłóg i nie tylko

Wyczyść swój dom w białych rękawiczkach dzięki tym prostym strategiom odkurzania. Odkurzanie nie jest ulubionym zajęciem, ale jest pewna satysfakcja, gdy odpędzasz pajęczyny w kącie lub idziesz boso po odcinku, który wcześniej był zaśmiecony okruchami. A kiedy wyciągniesz z szafy pełnowymiarowy odkurzacz pionowy, nie musisz sobie tego utrudniać, wykonując zadanie, chcąc nie chcąc.

Istnieje kilka prostych strategii, dzięki którym możesz wykonać tę uciążliwą pracę w rekordowym czasie. Następnie usiądź na kanapie z wybranym napojem i podziwiaj swoją pracę. I oczywiście możesz ułatwić sobie życie, wykonując drobne sprzątanie w razie potrzeby za pomocą pionowego lub odkurzacza ręcznego — i zachowując dokładne czyszczenie na później. Odkurzacze zrobotyzowane to świetny wybór do codziennego sprzątania. Ich cena jest dość spora (jeden z naszych najwyżej ocenianych robotów sprzedaje się za około 200 USD), ale pamiętaj, że są najlepsze, jeśli nie masz dużo dywanów lub zwierząt.

Są to najlepsze odkurzacze Dyson do kupienia

Odkurzacz Dyson jest jak pokazanie się w salonie samochodowym, aby zostać zbombardowanym, oszukanym i oszołomionym. Każdy olśniewający nowy model zapowiada się na więcej funkcji niż poprzedni. W tym samym czasie starsi trzymają się przez dłuższy czas. Dyson oferuje zniżki na starsze odkurzacze, przesuwając je w dół drabiny produktowej, aż w końcu przestaną być produkowane. Nawet wtedy zazwyczaj przez jakiś czas można znaleźć starsze, wycofane modele z dużymi zniżkami.

Więc co kupujesz? Tak wiele modeli często zawiera to samo sformułowanie na swoich stronach produktów. Czy Big Ball jest na szczycie? V8 jest nowszy, bo o jeden numer wyższy niż V7, prawda? Źle i źle. Zanurz się z nami, gdy rozumiemy katalog Dyson. I koniecznie zapoznaj się z pozostałymi przewodnikami zakupowymi , w tym z najlepszymi ekologicznymi produktami czyszczącymi , najlepszymi oczyszczaczami powietrza i najlepszymi robotami odkurzającymi .

Najlepszy odkurzacz Dyson

Wykrywanie Dyson V15. Odkurzacze w sztyfcie przyciągają całą uwagę i w większości przypadków powinny. Bezprzewodowe i ważące poniżej 7 funtów, są łatwe w manewrowaniu i obsłudze, a w kilka sekund można je przekształcić w modele podręczne. V15 to najnowszy i najdroższy odkurzacz firmy Dyson.

Jego roszczenia do wielkości to zielony laser, który wystrzeliwuje przednią część zmotoryzowanej głowicy, która oświetla cząsteczki kurzu na twojej drodze. Czujnik wewnątrz odkurzacza zlicza liczbę cząstek, które V15 zasysa i informuje o rozmiarach cząstek na wyświetlaczu LCD. Ten sam czujnik automatycznie dostosowuje poziom mocy do stopnia szorstkości Twoich podłóg. Starszy współpracownik redaktor ds. recenzji Adrienne So przetestował V15 i powiedział, że nie każdy użytkownik musi znać wielkość cząstek kurzu z dokładnością do mikrona, a pojemnik na kurz jest bardziej wymagający niż inne odkurzacze Dyson stick. Ale jeśli masz poważne alergie lub po prostu chcesz najlepszego z najlepszych, może to być odpowiednia próżnia dla Ciebie.

Najlepszy na budżet

Dyson V8. Nie polecaliśmy wcześniej V8, ponieważ zwykle można było znaleźć lepszy V10 za mniej więcej tę samą cenę. Ale teraz łatwo jest znaleźć V8 w sprzedaży za 300 USD lub mniej, co czyni go naszym najlepszym wyborem budżetowym. Sprawdź dobrze gdzie kupić odkurzacz bezprzewodowy. Fizycznie trudno jest powiedzieć „próżnia 300 USD” i „budżet” w tym samym oddechu, ale podobnie jak wszystkie odkurzacze Dyson stick, zamienia się w odkurzacz ręczny, dzięki czemu oszczędzasz miejsce i pieniądze, nie potrzebujesz dwóch oddzielnych odkurzaczy.

Jest nieco mocniejszy niż niższy V7, który w dzisiejszych czasach również sprzedaje się za około 300 USD, i ma 40-minutowy czas pracy w porównaniu do 30 minut V7. Jeśli możesz je znaleźć, Dyson przez lata wypuścił także niezliczoną liczbę podmodeli. V8 pojawił się w wielu iteracjach — Animal Pro+, Absolute i Absolute Pro, żeby wymienić tylko kilka — i wszystkie zawierają akcesoria, takie jak szczelina, szeroka szczotka, szczotka do odkurzania, bezpośrednio napędzana głowica rolki i zmotoryzowane nasadki do szczotek. Jednak mogą być nieco trudniejsze do znalezienia.

Magicznie zwinny

Dyson Micro. „Ważąc 3,31 funta jest tak lekki, że wydaje się fałszywy” — mówi recenzent produktu Jess Grey. Odkurzacze w sztyfcie mają już tendencję do ważenia 7 funtów lub mniej i są cenione za to, że można je łatwo kręcić wokół nóg mebli i po schodach, ale Micro był o wiele lżejszy, że za każdy mały bałagan zabłąkanych fusów po kawie i kępek futra królika, Grey osiągnął dla Micro zamiast jej miotły.

Pomimo rozmiaru nadal zatrzymuje 99,99 procent mikroskopijnego kurzu i cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona. To tak samo potężny filtr, jak pakiety V15 za 700 USD. „Moim jedynym zarzutem byłby rozmiar pojemnika na kurz” — mówi Grey. „Jest trochę mały i szybko się zapełnia, ale to tylko dlatego, że jest tak łatwy w użyciu, że będziesz sięgał po niego w kółko”.

Dodaj komentarz