Strona tematyczna wystosowana dla osób poszukujących nieruchomości

Poza tym, że Fliper funkcjonuje jako intuicyjnie opracowana wyszukiwarka prezentująca nieruchomości z rynku wtórnego to działa też jako strona tematyczna wystosowana dla osób szukających nieruchomości. Blog na temat nieruchomości pozwala uzyskać odpowiedzi na tak znaczące zagadnienia jak: na co zwrócić uwagę nabywając pierwsze
mieszkanie do wynajęcia, czy w jaki sposób szukać najatrakcyjniejsze oferty nieruchomości. Na blogu wszystkie wpisy są interesujące, merytoryczne i umożliwiają dogłębniejsze rozeznanie się w temacie. Internauci mogą także dowiedzieć się, w jaki sposób korzystać z proponowanej wyszukiwarki. Fliper jako system do selekcjonowania propozycji nieruchomości i wyszukiwarka lokum w jednym sprawdza się doskonale.

Wyszukiwarka przeszukiwarka portali nieruchomości jest na tyle wykonana, że zbiera też wiadomości z licytacji komorniczych. Taki monitoring rynku nieruchomości zadedykowany jest nie tylko osobom prywatnym, lecz również pracownikom agencji nieruchomości.

Łatwa obsługa, możliwość uzyskania zawiadomień, a także możliwość osobistego ustawienia filtrów zachęcają do korzystania z portalu. Im bardziej dokładnie dookreśli się, czego poszukujemy – w tym większej mierze da się oszczędzić swój czas. Tak bardzo nowatorsko przygotowana wyszukiwarka przesyła alerty nawet w 60 sekund po tym, jak dane ogłoszenie zostało dołączone na witrynie pośrednika. W rezultacie, internauta w parę minut może zapoznać się z ogłoszeniami z popularnych serwisów.

Świeże ogłoszenia ma okazję zobaczyć od razu, na smartfonie. To użyteczne zarówno dla właścicieli agencji nieruchomości, jak i dla osób prywatnych. I to dokładnie dla takich dwóch grup portal został stworzony. Każdy internauta sam wybiera filtry na podstawie których przeszukuje popularne portale z branży nieruchomości. Wykaz propozycji dostępny jest bez skopiowań, co umożliwia oszczędzić czas i wskazuje profesjonalizm Flipera. Serwis jest stale rozbudowany.

Dodaj komentarz