Systemy ozonowania zaprojektowane dla indywidualnych zastosowań

Ozonowanie żywności jako innowacyjne rozwiązanie na rynku spożywczym jest też coraz bardziej doceniane na terenie Polski. Przedsiębiorstwo Ozon Food oferuje przemysłowe systemy ozonowania i instalacje z wykorzystaniem jakich umożliwione jest zrealizowanie właśnie tego typu świadczeń. Inżynierowie nie bez powodu prezentują skorzystanie z takiej opcji jako: zamianę tlenu na zyski. System dla każdej z firm przygotowany jest na indywidualnych zasadach, a więc można spodziewać się odpowiednich zysków.

Każda instalacja będzie dopasowana do tego, co jest niezbędne w danym zakładzie. W efekcie, kompletna obsługa linii oraz obróbka produktu może być wydajna. W zakładzie będzie mniej przestojów, zapanują doskonałe warunki pod kątem higieny i zminimalizowane będą kwoty dezynfekowania. Może zyskać na tym nie tylko nabywca, a więc dana firma, ale też konsumenci, którzy dostają zdrowsze wyroby. Użycie ozonu powoduje, że dane produkty będą sterylniejsze, doskonale utrzymane oraz świeższe. Firma robiąc użytek z instalacji zużyje mniej wody i prądu, co jest tak samo korzystne finansowo, jak i przyjazne dla środowiska.

Korzystają: wytwórca żywności, kupujący i środowisko. Autorsko opracowane, świetnie funkcjonujące systemy ozonowania przygotowane w firmowym laboratorium są każdorazowo przygotowane na podstawie tego, jakie są wymagania w wybranej firmie. Z tego względu podczas uzgadniania wszystkiego trzeba precyzyjnie zaprezentować własne wymagania a także to, jak na co dzień przebiega praca w zakładzie. Docelowo instalacja będzie zrobiona tak, jak spodziewają się tego właściciele, jak i pracownicy firmy.

Można z uwagi na to liczyć także na zaoszczędzenie a także na przewagę nad konkurentami. Instalacje podzielone są na: Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną, Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń, a także Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną zawierają modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 i Modułowy System GWTech. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń to system DH – 01. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO to z kolei: turbinowy system KAO, system TIR –KAO – 20/12 i system KAO – 05/12.

Dodaj komentarz