transport gruzu? Zatelefonuj do nas!

Od lat zajmujemy się kompleksową obsługą potrzeb budowlanych oraz remontowych, a również wspieramy urzędy i instytucje powszechne w utrzymaniu porządku na obszarach zielonych – zapewniając swoje pojazdy i kontenery do gospodarowania odpadami. Nie tylko proponujemy wywóz gruzu, jakkolwiek wynajmujemy i dzierżawimy także kontenery na gruz oraz wyjątkowe worki rodzaju Big-Bag.

Wspomagamy lokalne inwestycje, głównie budownicze, swoim ciężkim ekwipunkiem oraz doświadczonymi pracobiorcami, jacy zawsze we właściwym czasie oraz zgodnie z zamówieniem, wykonują powierzone prace w aspekcie odgruzowania placu budowy lub wywozu odpadów w wyjątkowych kontenerach. Nasza jednostka gospodarcza nieraz realizowała też zadania połączone z usuwaniem dzikich wysypisk – zarówno na terenie miasta jak i przyległych gmin podmiejskich.

Mamy nie tylko doświadczenie we współpracy zarówno w konsumentami indywidualnymi jak oraz firmowymi, jednak mamy kontenery na gruz o niezmiernie zróżnicowanej objętości – od 2 m3, przez 5 oraz 7 ton, aż po najogromniejsze kontenery o pojemności 15 metrów sześciennych. Możliwy jest w nich nie wyłącznie wywóz gruzu, jednak również wywóz odpadów poremontowych, wielkogabarytowych mebli czy przeróżnego typu odpadów zielonych (gałęzie, liście, darnina itp.) po pracach ogrodowych – wypróbuj https://skip-recycling.pl/. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracownicy służą kompletnym wsparciem. Prowadzona przez nas firma posiada znaczne doświadczenie oraz potrzebne wyposażenie, dzięki jakiemu jesteśmy w stanie świadczyć najlepsze w regionie profesjonalne usługi wywozu odpadów.

Oferujemy naszym klientom od wielu lat nie wyłącznie wywóz gruzu – jesteśmy w stanie również dostarczyć umownej wielkości kontener na wskazane nieczystości pod wybrany adres, aby użytkownicy nieruchomości lub firmy remontowo-budowlane mogły na bieżąco gospodarować własnymi odpadami. A to oznacza, że posiadamy nie tylko kontenery na gruz, jednakowoż także specjalistyczne pojemniki zezwalające na wywóz odpadów biologicznych i zielonych (liście, darnina bądź gałęzie), materiałów dekoracyjnych i chemii budowlanej, wielkiego gabarytu, a także ziemi.

Stworzona przez nas nieprzerwanie powiększana flota specjalistycznych pojazdów umożliwia nam nie wyłącznie wywóz gruzu, ale wykonanie o dużo bardziej specjalistycznych usług jak choćby opróżnianie szamba oraz innych nieczystości płynnych. Współdziałamy w okolicach zarówno z konsumentami prywatnymi, przedsiębiorstwami jak i urzędami. Mamy doświadczenie również w obsłudze znacznych inwestycji budowlanych jak oraz małych imprez okolicznościowych. Wyróżnia nas nie tylko bogata oferta kontenerów oraz pojemników na przeróżne odpady, lecz też nadzwyczaj konkurencyjna propozycja cenowa i terminowość realizowanych zleceń. To właśnie dzięki właściwemu zapleczu technicznemu i gigantycznej kadrze pracowniczej, wszelkie zamówione usługi realizujemy w terminie i pieczołowicie.

Dodaj komentarz