Urlop nad polskim morzem – w jakim miejscu odkryć nocleg?

Wspaniałe wykorzystanie urlopu w Darłowie można sobie zapewnić, kiedy zdecydujemy się na to, aby zameldować się w obiekcie Leśny Dworek. Mało tego, że można meldować się w wygodnych pokojach na obszarze dworku, to można też skorzystać z pozostałych opcji. Dzięki temu, niezależnie od tego, jakie gość ma upodobania odnośnie spędzenia wolnego czasu, może wybierać nocleg, jaki mu najbardziej pasuje.

Można na przykład zdecydować się na wynajęcie drewnianego domku letniskowego. To świetna opcja dla rodzin, które zamierzają przebywać oddzielnie od innych. Domki letniskowe w Darłowie umieszczone są nad robiącym dobre wrażenie stawem. W każdym domku znajdują się dwa pokoje, plus łazienka z prysznicem. W domkach tych może się zmieścić nawet 5 osobowa rodzina. Domki wyposażone są w: telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia a także sprzęt na plażę. Dla turystów dostępny jest także nieodpłatny dostęp do Internetu. Domki to doskonały pomysł na urlop z psem. Ulokowane są pięć kilometrów od morza, 2 kilometry od centrum Darłowa. Na obszarze obiektu Leśny Dworek znajdują się basen, boisko do gry w piłkę, staw wędkarski a także siłownia. Oznacza to, że wybierając domki darłowo można spędzić czas na sportowo, bez konieczności poszukiwania atrakcji w innych miejscach. Blisko domków znajduje się las, czyli można wybrać się na eskapady rowerem i piesze, z dala od tłumów.

W urokliwym domku pod lasem można także meldować się w pokojach na piętrze w obiekcie albo w odrębnym domku nad winiarnią. Noclegi dostępne są w cenie z wyżywieniem pod postacią szwedzkiego stołu z posiłkami ciepłymi oraz regionalnymi przetworami oraz wędliną. Dla turystów dostępne są także napoje. Dodatkowo, można kupić noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją. Każdy, kto chciałby spędzić urlop nad Morzem Bałtyckim, powinien sprawdzić dokładnie taką opcję. Leśny Dworek Winnica znajduje się kilka kilometrów od centrum Darłowa, wobec czego nie ma potrzeby przebywać w turystycznym zgiełku i wypoczywać w przyjemnych warunkach. To doskonałe wakacje dla rodzin z dziećmi lub dla osób poszukujących wytchnienia. Jako, że na obszarze Leśnego Dworku jest winnica, miłośnicy wina znajdą tutaj coś dla siebie.br>

Dodaj komentarz