Użyteczne meble do kuchni na wymiar

Użyteczne umeblowanie kuchenne na wymiar robi zakład Smok z Lublina. Plan wykonania opiera się na 2 ważnych wyznacznikach: kwestiach estetycznych odpowiadających gustom klientów oraz komforcie pracy podczas wykonywania wielu zadań w kuchni. Jak wiadomo, w kuchni spędza się wiele czasu oraz szykuje się posiłki. Dlatego, przestrzeń w niej powinna być stosownie zaplanowana. W dodatku, niemałą uwagę kieruje się też na wygląd umeblowania kuchennego, gdyż o wiele częściej kuchnie zostają otwarte na pokój dzienny.

W czasie pracy nad projektem bierze się pod wzgląd: wygląd i liczbę szafek, kolory frontów, a także ułożenie określonych elementów w umeblowaniu kuchennym. Po konsultacji z klientem utworzona jest prezentacja graficzna jadalni, a po jej akceptacji może być realizowane zlecenie. Poza walorami designerskimi uwzględniane są: komfort pracowania w czasie przygotowywania posiłków, przestrzeń do przetrzymywania sprzętu agd, dodatków kuchennych oraz jedzenia, przystosowana do ilości osób mieszkających w danym domu, uwzględnienie systemów jakimi są szuflady samodomykające, czy otwierające się do góry fronty.

Dzięki spersonalizowaniu projektu można cieszyć się przez długi czas świetnie wyglądającą jadalnią. Na stronie marki Smok, pod domeną http://smok.biz.pl/meble-kuchenne/ można sprawdzić przykładowe projekty mebli do kuchni, wskazujące na dobre imię zakładu meblarskiego.

Tworząc meble do kuchni szkicownicy i stolarze biorą pod uwagę ergonomię. Dzięki temu, nie ma mowy o skrępowanych ruchach przy szykowaniu posiłków. Kuchnia jest podzielona na części: przechowywania, zmywania, gotowania i pieczenia, przygotowywania, miejsca na większą ilość jedzenia. Każdorazowo brane pod uwagę są: rozmiar określonej jadalni, a także tymczasowe nawyki zleceniodawców. Jakość wykonania stolarki meblowej jest wysoka, a więc można mieć pewność, że z kuchni będzie się robiło użytek przez długi czas. Klient decyduje o tym, jak wygląda projekt, między innymi dopasowując gadżety dodatkowe, stosowane w meblach.

Dodaj komentarz