W jaki sposób walczyć z apatycznym rozwojem interesu?

Jeśli pragniemy by biznes w naszym kraju rozwijał się na podobnym poziomie jak ma to miejsce aktualnie w Europie zachodniej niezbędne są w tym wypadku intensywne zmiany bez jakich niestety nigdy nie dojdziemy do tych państw. Dystans dzielący nas, a Europę jest już teraz obecny oraz trudno oznajmić kiedy tak właściwie taki stan rzeczy się zmieni. Na chwilę aktualną niestety nie czyni się żadnych zmian w tym kierunku by interes był szeroko dostępny dla naszych polaków, przez co niestety nieduża część naszych polaków intryguje się zakładaniem aktywności gospodarczej i prowadzeniem jej na masową skalę.

Na tym cierpi również stworzona przez nas gospodarka, która powinna się wprost opierać na prywatnych biznesmenach a tymczasem tych na stworzonym przez nas rynku jest niewielu oraz trudno ogłosić czy w tym wypadku cokolwiek się zmieni. Na chwilę aktualną nic na to nie wskazuje, co nie zmienia faktu, że być może doczekamy się zmian dzięki którym sytuacja ta ulegnie zmianie na korzyść dzięki czemu przedsiębiorczość będzie w Polsce kwitnąć co jest z pewnością marzeniem większości osób w naszym kraju – wypróbuj własny biznes perfumy. Jeżeli zmiany w prawie dotyczącym działalności gospodarczej będą posuwać się w dalszym ciągu w takim tempie to kłopotliwe błyskawicznie ma prawo się okazać, że skonstruowany przez nas biznes będzie z roku na rok stać na coraz to niższym poziomie, co już dziś jest niestety zauważalne.

Niestety w naszym kraju prawo gospodarcze kuleje co odbija się w obszernej mierze na przedsiębiorcach, jacy nie mogą w swobodny sposób zakładać aktywności gospodarczej albowiem to najzwyczajniej w świecie jest niemożliwe oczywiście ze względu na kulejące prawo. Musiałoby pod tym względem dojść do dużej grupy zmian, dzięki jakim wolno byłoby śmiało powiedzieć, iż dorównujemy zachodniej Europie, jednak na chwilę obecną tak nie ma i trudno przypuszczać kiedy takich czasów dożyjemy. Na chwilę obecną powolność zmian to smutne niekorzystnie wpływa na osoby, jakie były zaciekawione dotąd zakładaniem aktywności gospodarczej bowiem w większości przypadków osoby te zniechęciły się do prowadzenia aktywności gospodarczej, czemu rzecz zrozumiała nie wolno się dziwić.

Dodaj komentarz