Walory dbania o paznokcie – serdecznie zapraszamy na manikiur!

Manikiur japoński powszechnie znany jest za renomowaną naturalną metodę pielęgnacji skóry i paznokci stóp. Posiada on nie tylko długoletnią tradycję, wywodzącą się z Japonii, jednakowoż przede wszystkim jego specyficzną cechą jest sporo zalet oraz walorów, jakie w dużym stopniu wpływają na stan naszych stóp. Jedna z najważniejszych zalet tego zabiegu jest fakt, że w skład używanych tu maści oraz past wchodzą jedynie naturalne składniki, oraz nie ma tutaj żadnych niepokojących dla zdrowia chemikaliów. Z tego też względu zabieg ten nie powoduje nieprzyjemnych dla cery podrażnień, czy również objawów alergii. Puder, jaki używa się w czasie zabiegu, po jego wypolerowaniu nadaje paznokciom ładny, naturalny blask.

Poza tym powoduje, ze mają one witaminy takie jak na przykład: A, E, H, a też B5 i krzemionkę z morza japońskiego. Manikiur japoński posiada niesłychanie dużo zalet i wartości, a w głównej mierze poprawia krążenie krwi, pobudza wzrost paznokci, oraz wzmacnia je – przetestuj laminacja warszawa. Zazwyczaj użytkuje się go, kiedy konsument ma paznokcie niezmiernie słabe, o nierównej płytce, lub rozdwajające się.

To naturalnie dzięki zabiegowi, jakim jest japoński manicure przestają się kruszyć, a też są bardziej mocne oraz sprężyste. W tej chwili można wykonać go już we wszelkich profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, działających na terenie Polski. Coraz to częściej wykonywany jest także w domu, bo znamionuje się łatwością wykonania. Jeśli wiec nie pragniemy udawać się do salonu, lecz zabieg wykonać we własnym domu, potrzebne nam będzie: pasta z witaminami, puder, oraz polerka i dwustronny pilnik.

Niezbędna jest tutaj też szpatułka, którą nałożyć jesteśmy w stanie pastę na stopy. Jeśli wykonany go poprawnie, stosując się do wyznaczonych zasad oraz kolejności zabiegu, nasze stopy odzyskają własny naturalny blask. Prócz tego nasze paznokcie upajać się będą różowym połyskiem, jaki utrzyma się przez następne dwa tygodnie. Nie zapominajmy także, żeby po ukończonym zabiegu wetrzeć w stopy oliwkę, która uprości przenikanie innych substancji. Po zabiegu przez tydzień nie malujmy paznokci.

Dodaj komentarz