Wykorzystanie popularnej techniki znakowania ubrań

Użycie bardzo znanej techniki znakowania odzieży, a więc sitodruku wpływa na to, że oferta firmy Terraprinting jest tak atrakcyjna. Sitodruk jest techniką cenioną na przykład ze względu na ekonomię. Pozwoli bowiem uzyskać niższe koszty jednostkowe przy większych nakładach. Specjaliści ze wskazanej drukarni stosują do druku wysokiej jakości farby. Z tego względu efekty są doskonałe, a nadruki z sitodruku cechują się najwyższą solidnością. Jeśli klient ma takie wymagania, to wykorzystywane są nie tylko farby klasyczne, lecz też pozwalają na uzyskanie rezultatów większych, czyli zastosowany jest nadruk wypukły lub neonowy.

Sitodruk używany jest na odzieży marketingowej, sportowej oraz roboczej. Metoda sitodruku bazuje na naniesieniu na materiał farb poprzez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita opiera się na zakrywaniu części otworów i pozostawieniu jedynie takich przez które powinny przechodzić farby. Każdy kolor nakładany jest oddzielnie, a utrwalenie nadruku następuje, gdy wpływa na niego wysoka temperatura. Drukarnia sitodrukowa, jaką zarządza marka Terraprinting proponuje zrobienie druku przy zastosowaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej lub ręcznej. Eksperci z www.terraprining.eu polecają zleceniodawcom zdecydować się na sitodruk wówczas, gdy chcą drukować oni duże nakłady, mające więcej niż 100 sztuk z takiego samego wzoru. Co więcej, oferta rekomendowana jest dla klientów, jacy zechcą wydrukować mniejsze nakłady, ale z wykorzystaniem 1 albo dwóch barw.

Pewne jest to, że jeżeli komukolwiek zależy na najwyższej jakości nadruku na odzieży i akcesoriach reklamowych, to sitodruk jest mu to w stanie zapewnić. Kwota za świadczenia w podanej drukarni ustalana jest na podstawie indywidualnych wyznaczników, z uwagi na to, na ile skomplikowana jest realizacja zlecenia. Przy kosztorysie uwzględni się: nakład oraz wymiar nadruku, projekt grafiki pod względem ilości wykorzystywanych wybarwień, rozmiar nadruku na określonym materiale. Zleceniodawcy po ukończeniu zamówienia widzą, że nadruk zrealizowany w zielonogórskiej drukarni był dobrą inwestycją.

Dodaj komentarz