Wyspecjalizowane świadczenia w zakresie gięcia blach dowolnego rozmiaru

Grupa Wiss pośród bardzo wielu usług oferuje także te związane z gięciem blachy. Wyspecjalizowane usługi w zakresie gięcia blach różnego typu są zrealizowane precyzyjnie oraz terminowo, ze względu na to, że przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy. Z tego powodu opłaca się nawiązać współpracę z firmą, dzwoniąc albo przesyłając formularz zgłoszeniowy za pomocą witryny internetowej. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko wykonywana jest przy użyciu innowacyjnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich maksymalny nacisk wynosi 220 ton. Naciski te umożliwiają giąć blachy do dziesięciu mm grubości oraz trzech metrów szerokości.

Doświadczenie pracowników Wiss i dysponowanie innowacyjnym sprzętem umożliwiają zginanie blach o bardzo skomplikowanych kształtach. Najwyższa jakość oraz precyzja gięcia zagwarantowana jest zarówno przy realizowaniu zleceń wielkoseryjnych, mniejszych, jak i pierwowzorów. Gięcie części odbywa się z dokładnością do 0,1 mm, ze stuprocentową powtarzalnością. Kąty da się natomiast korygować przez doginanie. Na witrynie Wiss można sprawdzić przykładowe portfolio oraz nabrać przekonania, że w dziedzinie gięcia blach Wiss jest bezkonkurencyjny.

Zginarki krawędziowe robią wszystkie czynności sprawnie, a obsługują je doświadczeni technicy. Spora gama wykorzystanych akcesoriów dodatkowych umożliwia wszechstronność i elastyczność. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, czy twardość blachy, ponieważ operatorzy użyją do prac bezdotykowych systemów pomiaru kątów. Zrealizowana w Wiss obróbka plastyczna metali jest natychmiastowa, dokładna i zapewnia wysoką powtarzalność. Jest to nie tylko produktywne, ale również opłacalne. Użyta przez specjalistów technika ma szczególne znaczenie w wypadku założenia powtarzalności kompletnego procesu, kiedy to chce uzyskać się dużą serię jednolitychelementów przy niewielkim koszcie za 1 element. Uniwersalna technologia używana jest na cieńszych, jak i na grubych blachach.

Dodaj komentarz