Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako gwarancja poprawy stanu skóry

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zagwarantowanie polepszenia kondycji skóry przeprowadzany jest w Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach przez doświadczonych ekspertów z dziedziny kosmetologii. Jest on etapowy, co umożliwia w rezultacie na uzyskanie efektu skóry doskonale oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej jak i odnowionej. W pierwszej kolejności odbywa się neutralizacja wolnych rodników przy zastosowaniu wody wodorowej. Wolne rodniki po złączeniu z jonami wodoru utworzą wodę i tlen, potrzebne skórze. Następny etap to eksfoliacja, a więc złuszczanie obumarłych elementów naskórka. Usunięte są obumarłe komórki, co umożliwia optymalne przyswajanie w trakcie zabiegu oczyszczanie wodorowe twarzy substancji aktywnych.

Kolejnym etapem jest dotlenianie, pozwalające na wprowadzanie przeciwutleniaczy. Równocześnie pobudzane jest pojawienie się elastyny i kolagenu. Później, antyoksydanty zostają rozprowadzane po miejscach przeznaczonych do wykonania zabiegu. Ochroni to skórę przed kolejnym wytworzeniem się wolnych rodników oraz przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Następnie antyoksydant zostaje wprowadzany do przestrzeni międzykomórkowej przy wykorzystaniu głowicy jaka emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Doprowadza to do poruszania się komórek oraz powstania efektu termicznego. Można też spodziewać się wyciszenia struktur komórkowych, odprężenia mięśni, rozbudzenia przepływu krwi i limfy. Wpływa to na lepszy metabolizm i zregenerowanie komórek. Ostatnim etapem jest zabieg przeciwstarzeniowy, a więc lifting wykorzystujący bipolarną falą radiową. Pobudza to tkanki oraz włókna kolagenowe, poprawiając elastyczność skóry i wygładzając ją. Zabieg wodorowego oczyszczania skóry można porównać z zabiegami takimi jak: mikrodermabrazja wodna, infuzja, ultradźwięki, czy bipolarna fala radiowa jednocześnie.

Dodaj komentarz