Zajęcia taneczne dla dorosłych w studio tańca AD

Zajęcia taneczne dla dorosłych w studio tańca AD to: balet, taniec współczesny z akrobatyką, ballet body, trening tancerza, salsa solo ladies styling, yoga dla dorosłych a także pilates. Każdy z tańców jest dokładnie scharakteryzowany, dlatego nikt nie ma wątpliwości na co się zdecydować. Można też wpisać się na do niczego nie zobowiązującą lekcję próbną. W przypadku taniec współczesny dla dorosłych zajęcia przebiegają w grupach. Można też wpisać się na zajęcia indywidualne. Nauczyciele zawsze zabiegają o to, żeby przebieg zajęć był dopasowany do umiejętności uczestników.

Stale wyjaśniają też rozterki tancerzy. Można zapisywać się na treningi dla początkujących albo dla zaawansowanych, zależności od tego, jakie ktoś ma zdolności. Kadra instruktorska zabiega o to, by nauka tańca była czymś więcej aniżeli tylko treningiem. Troszczy się o to, żeby każdy mógł w tańcu wyrażać siebie.

Szeroka gama zajęć sprawi, że każdy odnajdzie najlepsze treningi pod swoje preferencje. To nie tylko szansa rozwoju poprzez taniec, lecz też budowania nowych relacji z osobami, które podzielają wspólną pasję. Instruktorzy od pierwszych chwil dbają, żeby osoby które pojawiają się na treningach zbudowały zaangażowaną społeczność. Studio tańca AD organizuje też systematyczne imprezy. O tym, w jaki sposób to miejsce funkcjonuje można dowiedzieć się z witryny internetowej. Kosztorys świadczeń zaprezentowany jest na stronie. Na zajęcia można umówić się dzwoniąc lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Wykwalifikowani instruktorzy dbają, by kursanci poczuli się swobodnie. Zajęcia przebiegają w 10 osobowych grupach, co może sprzyjać zbudowaniu społeczności. O tym, co na bieżąco dzieje się w studio tańca AD można dowiedzieć się z kategorii Aktualności na stronie. W szkole AD odbywają się też zajęcia dla najmłodszych: balet, taniec współczesny z akrobatyką, jazz, gimnastyka artystyczna, mixdance, tik – tok dance, lingua dance, yoga a także trening tancerza. Można więc się tutaj zapisać niezależnie od przedziału wiekowego.

Dodaj komentarz